Güvenilir

Pokémon GO

nightmare3064
85.63MB
Mağazadan İndirilenler 500 - 3k
Sürüm 0.117.2 11 ay önce

Pokémon GO açıklaması

Pokémon GO has now introduced social and trading features that allow Trainers to connect with each other by adding friends, sending Gifts, and participating in a new Friendship Level system that unlocks bonuses. Trainers can now trade Pokémon with other Trainers nearby, earning a Candy Bonus for the Pokémon received.

Join Trainers across the globe who are discovering Pokémon as they explore the world around them. Pokémon GO is the global gaming sensation that has been downloaded over 800 million times and named "Best Mobile Game" by The Game Developers Choice Awards and "Best App of the Year" by TechCrunch.

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu, and many other Pokémon have been discovered!

Pokémon are out there, and you need to find them. As you walk around a neighborhood, your smartphone will vibrate when there’s a Pokémon nearby. Take aim and throw a Poké Ball… You’ll have to stay alert, or it might get away!Search far and wide for Pokémon and items

Certain Pokémon appear near their native environment—look for Water-type Pokémon by lakes and oceans. Visit PokéStops and Gyms—found at interesting places like museums, art installations, historical markers, and monuments—to stock up on Poké Balls and helpful items.Catching, hatching, evolving, and more

As you level up, you’ll be able to catch more-powerful Pokémon to complete your Pokédex. You can add to your collection by hatching Pokémon Eggs based on the distances you walk. Help your Pokémon evolve by catching many of the same kind. Choose a Buddy Pokémon to walk with and earn Candy that will help you make your Pokémon stronger.Compete in epic Gym battles

You’ll join one of three teams and battle for the ownership of Gyms with your Pokémon at your side. As your Charmander evolves to Charmeleon and then Charizard, you can battle together to defeat a Gym and assign your Pokémon to defend it against all comers.

Team up to defeat powerful Raid Bosses

A Raid Battle is a cooperative gameplay experience that encourages you to work with up to 20 other Trainers to defeat an extremely powerful Pokémon known as the Raid Boss. If you succeed in defeating it in battle, you’ll have the chance to catch an extra powerful Pokémon of your own!It’s time to get moving—your real-life adventures await!

Notes:

- This app is free-to-play and offers in-game purchases. It is optimized for smartphones, not tablets.

- Compatible with Android devices that have 2GB RAM or more and have Android Version 4.4–7.0+ installed.

- Compatibility is not guaranteed for devices without GPS capabilities or devices that are connected only to Wi-Fi networks.

- Compatibility with tablet devices is not guaranteed.

- Application may not run on certain devices even if they have compatible OS versions installed.

- It is recommended to play while connected to a network in order to obtain accurate location information.

- Compatibility information may be changed at any time.

- Please visit www.PokemonGO.com for additional compatibility information.

- Information current as of June 18, 2018.

Pokémon GİT şimdi Eğitmenler, arkadaş ekleme Hediyeler gönderme ve ikramiye kilidini yeni Dostluk Seviye sisteminde katılarak birbirleriyle bağlanmasına izin sosyal ve ticaret özelliklerini tanıttı. Eğitmenler şimdi Pokémon alınan bir Şeker Bonus kazanç, yakınlardaki diğer Eğitmenleri ile Pokémon ticaret yapabilirsiniz.

etraflarındaki dünyayı keşfederken Pokémon keşfediyorlar dünya genelinde Eğiticilerin katılın. Pokémon GİT Oyun Geliştiricileri Choice Awards ve TechCrunch tarafından "Yılın En İyi App" ile 800 milyondan fazla kez indirildi ve "En iyi Mobil Oyun" adını almıştır küresel oyun hamlesi.

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve diğer birçok Pokémon keşfedildi!

Pokémon orada vardır ve onları bulmalıyız. Eğer bir çevrede yürürken Yakın bir Pokémon varken, akıllı telefonunuz titrer. nişan alın ve Poke topu atmak ... Sen uyanık kalmak zorundayız, yoksa kurtulmak olabilir!

 

Pokémon ve öğeleri için uzak ve geniş arama

Bazı Pokémon göller ve okyanuslar tarafından Su-tipi Pokémon için kendi ana çevre görünüm yakın görünür. PokéStops ve İstasyonları-bulundu müzeler, sanat yüklemeleri, tarihi belirteçler ve benzeri ilginç yerlerde ziyaret anıtlar arası Poke Topları ve yardımcı öğeler üzerinde stok.

 

, Yakalamak kuluçkalık, gelişen ve daha

Seviye atladıkça, kendi pokedex tamamlamak için daha güçlü Pokémon yakalamak mümkün olacak. Sen yürümek mesafeler dayalı Pokémon Yumurta kuluçka koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. sizin Pokémon aynı türden birçok alıcı tarafından gelişmeye yardımcı olur. ile yürümek ve size Pokémon daha güçlü olmasına yardımcı olur Candy kazanmak için Buddy Pokémon seçin.

 

epik Spor savaşlarda yarışın

Sen yanınızda Pokémon ile İstasyonları mülkiyeti için üç takımdan biri ve savaşa katılın edeceğiz. senin Charmander sonra Charmeleon ve Charizard için geliştikçe, bir Gym yenmek ve tüm gelenler karşı savunmak için Pokémon atamak için birlikte savaş olabilir.

Güçlü Baskın Patronlar yenmek için bir araya gelir

Bir Baskın Savaş Baskın Boss olarak bilinen son derece güçlü bir Pokémon yenmek için en fazla 20 diğer Eğiticilerin çalışmak için sizi teşvik eden bir işbirliği oyun deneyimdir. Eğer savaşta onu yenerek başarılı olursa, kendi ekstra güçlü Pokémon yakalamak şansına sahip olacak!

 

Gerçek hayattaki maceralar bekliyor sizin hareketli-almanın vakti geldi!

Notlar:

- Bu uygulama ücretsiz-to-play ve oyun içi satın alma olanağı sunar. Bu akıllı telefonlar, tabletler için optimize edilmiştir.

- 2GB RAM veya daha fazlasına sahip ve Android Sürüm 4,4-7,0 + yüklü Android cihazlar ile uyumludur.

- Uyumluluk yalnızca Wi-Fi ağlarına bağlı olan GPS işlevlerine veya cihazlar olmayan cihazlar için garanti edilmez.

- tablet cihazlar ile uyumluluk garanti edilmez.

- Onlar yüklü uyumlu OS sürümlerini olsa bile Uygulama belirli cihazlarda çalışmayabilir.

- doğru konum bilgisini elde etmek için bir ağa bağlı iken oynamak için tavsiye edilir.

- Uyumluluk bilgilerini her zaman değiştirilebilir.

- Ek uyumluluk bilgisi için www.PokemonGO.com ziyaret ediniz.

- 18 Haziran 2018 tarihi itibariyle Bilgi akımı.

Daha fazla göster

Pokémon GO için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4
1
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Pokémon GO üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Pokémon GO hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Pokémon GO ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 2
needs licence bayrak
Lisans gerekli 3
fake bayrak
Sahte uygulama 1
virus bayrak
Virüs 0
nightmare3064 mağaza avatarı
nightmare3064 Mağaza 3 1.81k

APK hakkında Pokémon GO bilgi

APK Sürüm 0.117.2
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)


İndirme: Pokémon GO APK
İndir